Jednym z celów w tym sezonie dodał tenisista Lucie Safarova. Po wygraniu debla w Australian Open Grand Slam wraz z amerykańskim Bethanie Mattek-Sands rozważa spróbować przebić się do turnieju mistrzów w deblu. I bym wygrał Grand Slam w singlu, jak również.

„Wierzę, że to zmieni sobowtórów sukces w przyszłości single w tytule. Z niecierpliwością czekam teraz do następnego turnieju”, powiedział Safarova na dzisiejszej konferencji sklep internetowy z mebelkami dla dzieci prasowej w Prostejov. W singli wciąż daleko przyszedł w ubiegłym roku w półfinale Wimbledonu.

Z nowego kolegi z zespołu, grungy Mattekovou-Sands’, grał w Melbourne po raz pierwszy w swojej karierze, a teraz zgodził się na dalszą współpracę. W grach podwójnych pojawi się w Indian Wells i Miami. „Mamy inne turnieje”, powiedział Safarova.Turnieje w Dubaju i Ad ale piłka uderza język deblu z Karolina Pliskova.

Dopiero z czasem Safarov występuje jako wielki sukces podwójnej tytuł w Grand Slam. „To wspaniałe uczucie. Dajcie nam siedzenie wszystko. Jak dowiadujemy się o, i graliśmy lepiej i lepiej”, powiedział Safarova, która w październiku ubiegłego roku na turnieju w Moskwie zerwała z podwaja partnera Anastasia Pavlyuchenkova, gdyż ma się ku olimpiadzie Rio zdecydował się grać z rodakiem Allou Kudrjavcevovou.

Jeśli Safarov z Mattekovou-Sands’ będzie nadal dobrze zrobić, masz wielką szansę do Singapuru turnieju mistrzów zakwalifikować. Obecna kolejność par ołowiu sezonu.

Pierwszy triumf w Grand Slam podwaja Brno rodzimy należycie obchodzone.Natychmiast po opuszczeniu sądowi toast szampanem, a potem czekają na zwycięzców w hazard rozrywkowej restauracji. „Aby uczcić mamy zarezerwowane miejsca w klubie wieczorem w Melbourne. To było niczym dziki. Tańczyliśmy trochę i povykládaly” opisane.

Kolejna uroczystość czekał na jej powrót do domu, gdzie został przyspawany i wszystko pieczone. „Ja ucztował na mojego ulubionego kurczaka z papryką i strudel. Powitanie było doskonałe,” powiedziała tenisistka.

Od czasu przeprosił na mecz pierwszej rundy Pucharu Federacji (Kanada), we wtorek w domu, aby aktywnie Odpoczynek na nartach biegowych. „Wyciągnąłem go po dziesięciu latach. Byłoby szkoda marnować piękny słoneczny dzień. Ale moje płuca rozdýchávaly trudno”, zaśmiał się światu piętnaście dwadzieścia dwa w singlu i deblu.W sieciach społecznościowych ujawniła, że ​​miała zmarznięty nos i dwa upadki. „Ale przede wszystkim było dużo zabawy!”

Teraz 22-letni tenisista przygotowuje się na kolejny rozkład turniejów. – W sobotę jadę do Antwerpii – dodała Safarova

Reklamy